دستگیری سارق حرفه‌ای لوازم خودرو و موتورسیکلت

اسماعیل حافظی زاده
بدون دیدگاه

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری یک سارق لوازم خودرو خبر داد و گفت: متهم در کلانتری به ۳۰ فقره سرقت لوازم خودرو و موتورسیکلت در جنوب تهران اعتراف کرد.

به گزارش خط روشن، سرهنگ سید امین موسوی پور رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری یک سارق لوازم خودرو خبر داد و اظهار کرد: متهم در کلانتری به ۳۰ فقره سرقت لوازم خودرو و موتورسیکلت در جنوب تهران اعتراف کرد.

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه گفت: با تماس تلفنی یکی از شهروندان و اعلام اینکه فردی در حال سرقت از یک دستگاه خودروی سواری در خیابان اعظم است، بلافاصله نزدیک‌ترین تیم گشت انتظامی کلانتری که در همان حوالی در حال گشت زنی بودند به آدرس اعلامی اعزام و به بررسی موضوع پرداخت.

وی با بیان اینکه با مراجعه ماموران، متهم به محض مشاهده خودروی گشت انتظامی کلانتری، خودرو را رها و به داخل منزلی متواری شد، بیان کرد: ماموران کلانتری موفق شدند متهم را که توجهی به فرمان پلیس نمی‌کرد، قبل از ورود به ساختمان دستگیر و در بازرسی از خودروی وی، تعداد ۵ دستگاه باطری خودرو و تعدادی اموال دیگر که همگی مسروقه بودند، کشف کنند.

سرهنگ موسوی تصریح کرد: متهم به همراه اموال مسروقه به کلانتری منتقل و ماموران در همان تحقیقات اولیه طی استعلام صورت گرفته، به دست آوردند که خودروی متهم نیز مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت در کلانتری افسریه است.

رئیس کلانتری محله مشیریه گفت: ماموران کلانتری در ادامه تحقیقات پلیسی دریافتند که متهم از جمله سارقان با سابقه بوده و در خانه مجردی زندگی می‌کند و تعدادی افراد مشکوک نیز به این محل به طور مستمر تردد دارند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی انجام شده از مخفیگاه سارق، مقادیر دیگری اموال مسروقه نیز کشف شد و متهم که چاره‌ای دیگر جز به اعتراف نداشت، به ۳۰ فقره سرقت لوازم خودرو و موتورسیکلت در کلانتری اعتراف کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

Deepi version

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =