راهپیمایی اهالی مشیریه و رضویه نسبت به هتک حرمت پیامبر + فیلم + تصویر

خط روشن
بدون دیدگاه

در این راهپیمایی هزاران نفر از مردم اعم از کسبه، ورزشکاران، هیئتهای مذهبی، مساجد، ائمه جماعات و بسیجیان ضمن سر دادن شعار، پرچمهای آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس را به آتش کشیدند. در پایان مراسم نیز طوماری علیه این اهانت شنیع توسط راهپیمایان امضا شد.

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از رجانيوز، روز جمعه اهالی دردمند مشیریه و رضویه در پی اقدام موهن، ضدانسانی و شیطانی ایادی استکبار جهانی در ساخت و پخش فیلم اهانت‌آمیز به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام؛ حضرت محمدصلّی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلّم در آمریکا برای اعلام انزجار از این عمل شیطانی و لبیک به پیام امام خامنه ای مدظله‌العالی که فرمودند: “حرکت جوشان دنیای اسلام در اظهار ارادت به پیامبر اسلام صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلّم و ابراز تنفر عمیق از دشمنان صحنه عجیب و بسیار مهمی است که نشانگر ظرفیت بزرگ تحرک امت اسلامی است. نباید گذاشت جبهه استکبار خود را از خشم امت اسلامی نجات دهد.” (مقام معظم رهبری دام ظله العالی – ۱۳۹۱/۰۷/۰۳) اقدام به برگزاری راهپیمایی کردند.

735251

در این راهپیمایی هزاران نفر از زنان و مردان و کودکان از اقشار مختلف اعم از کسبه، ورزشکاران، هیئتهای مذهبی، مساجد، ائمه جماعات و بسیجیان شرکت داشتند.

تظاهرکنندگان پلاکاردهای مختلف، عکسهای امام و مقام معظم رهبری و پرچم های محمد رسول الله به دست داشتند. از جمله شعارهایی که تظاهرکنندگان سر می دادند: ما حامیان رهبریم- فدایی پیغمبریم، ما ذوالفقار حیدریم-فدایی پیغمبریم، حمایت از ولایت-اطاعت از رسول است، سکوت بر اهانت-خیانت است خیانت، نه توهین نه تهدید دیگر اثر ندارد-به دشمنان بگویید نهضت ادامه دارد.

735217

درقسمتی از این بیانیه آمده است:« اینک ما مردم شهیدپرور و ولایتمدار مشیریه و رضویه همگام و همصدا با سایر مسلمانان در بلاد اسلامی به پا خاسته و با راهپیمایی خویش ضمن محکومیت شدید این اقدامات وقیحانه، نفرت و انزجار خود را از اینگونه اهانت‌های گستاخانه فریاد می‌زنیم و این ضایعه تأسف‌بار را به محضر حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و امت بزرگ اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می‌نماییم.»
برگزارکنندگان این راهپیمایی پرشکوه با هدف فرهنگ سازی برپایی راهپیمایی‌های محلی- مردمی در محلات تهران و دیگر شهر های بزرگ کشور ده شبانه روز مقدمات این مراسم را مهیا کردند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =