کلاس های آموزش مداحی در شهرک مشیریه

خط روشن
بدون دیدگاه

مدت‌هاست که در شهرک مشیریه و زیر نظر مجمع یاس کبود کلاس های آموزش مداحی برای علاقه مندان به مدیحه سرایی اهل بیت برگزار می شود. در همین زمینه خط روشن برنامه این جلسات را منتشر می کند.

مدت‌هاست که در شهرک مشیریه و زیر نظر مجمع یاس کبود کلاس‌های آموزش مداحی برای علاقه‌مندان به مدیحه سرایی اهل بیت برگزار می شود. در همین زمینه پایگاه خط روشن برنامه جلسات مداحی شعبه مشیریه مجمع ادبی – مذهبی یاس کبود را منتشر می کند:

جلسات عمومی این مجمع  یک شنبه هر هفته از ساعت ۱۸ الی ۲۱ با سخنرانی خطیبان و مرثیه سرایی مداحان مشهور تهران در شهرک افسریه، خیابان شهید رحیمی، حسینیه شهدای بسیج  برگزار می شود.

جلسات اختصاصی شعبه مشیریه مجمع یاس کبود  سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۷ الی ۲۰:۳۰ در شهرک مشیریه خیابان ۳۰ متری صالحی، پایین تر از چهار راه سوم، کوچه صالحی، حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) برگزار می شود.

این جلسات در زمینه های  ۱- آموزش ادعیه خوانی ۲- آموزش مداحی ۳- آموزش سخنوری ۴- دستگاه مداحی در همه ی گروه های سنی  به صورت ترم های  ۳ ماهه برگزار می شود و در پایان این دوره هم به شرکت کنندگان مدرک معتبری داده می شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و تشکیل پرونده برای شرکت در این دوره ها: ۲ برگ فتوکپی شناسنامه – ۲ برگ فتوکپی کارت ملی – ۲ قطعه عکس

علاقه مندان میتوانند جهت ثبت نام و حضور در این جلسات به حسینیه شهدای بسیج واقع در شعبه افسریه مراجععه کنند.

 در سایت رسمی این مجمع چنین آمده است: بنا بر فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر تعيين حدود و ثغور براي ستايشگري اهلبيت )عليهم السلام ( مجمع ادبي مذهبي ياس كبود در سال ۱۳۷۶ تأسيس گرديد .هدف نهايي و آرماني اين مجمع وجهة عملي دادن و تعمّق بخشيدن به محبّت ، معرفت و شناخت اهل بيت )عليهم السلام) است

لازم به ذکر است که طي هفده سال گذشته حدود چهار هزار نفر در مجمع ادبي مذهبي ياس كبود ثبت نام نموده و دورة خود را به پايان رسانيده اند و هم اكنون حدود ۶۰۰ نفر در شعبات مختلف خواهران و برادران، تحت عنوان دوره هاي ؛ عمومي ، متوسطه ، تكميلي؛ مشغول فراگيري مي باشند.

Deepi version

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 11 =