در حد توان نسبت به جمع آوری معتادین اقدام خواهیم کرد

خط روشن
بدون دیدگاه

ستوان نیازپور منشا اصلی معتادین و خرده‌سرقت‌های سطح محل را گرمخانه خاوران دانست و گفت: براساس آمار ما تابستان حدود پانصد و زمستان  حدود هفتصد نفر از معتادینی که اغلب کار هم ندارند شبها آنجا می‌خوابند و صبح زود از گرمخانه رها و اکثرا در رضویه و مشیریه پراکنده می‌شوند.

به گزارش خط روشن ستوان یکم مصطفی نیاز پور معاون تجسس کلانتری ۱۶۹ در جلسه پرسش و پاسخ مسجد امام حسن مجتبی(ع) مشیریه در  پاسخ به سوالی پیرامون معتادین پشت مدرسه ادب گفت: درجریان این مساله هستیم، پاس پیاده و گشت سیار به صورت روزانه گمارده شده است و در حد توان نسبت به جمع آوری اقدام خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه همین الان هم پرونده ای با موضوع دستگیری معتاد در کلانتری وجود دارد افزود: همانطور که ساکنین استحضار دارند چون محل به کوه منتهی می شود تردد خودرو در آن مشکل است و مجبوریم به صورت پیاده نسبت به جمع آوری معتادینی که در کوهها بیتوته کرده اند اقدام کنیم.
ستوان نیازپور منشا اصلی معتادین و خرده سرقت های سطح محل را گرمخانه خاوران دانست و گفت: بر اساس آمار ما تابستان حدود پانصد نفر و زمستان  حدود هفتصد نفر  از معتادینی که اغلب کار هم ندارند شبها آنجا می خوابند و صبح زود از گرمخانه رها و اکثرا در رضویه و مشیریه پراکنده می شوند.
معاون تجسس کلانتری ۱۶۹ به سوالی پیرامون اقدامات پلیس در قبال گرمخانه اینگونه پاسخ داد: درطول هشت ماه اخیر دو بار با دستور مقام قضایی گرمخانه پلمپ شده است اما در هر مرتبه حدود یک ماه پلمپ مانده و دوباره بازگشایی شد.
وی با گلایه از مسئولین گرمخانه ادامه داد: متاسفانه اگر سرقتی هم توسط این افراد انجام شود مسئولین گرم خانه نسبت به معرفی آن شخص تعهدی ندارند.
ستوان نیازپور در پایان هم نسبت به جمع آوری معتادین پارک پامچال و کوهسار قول اقدام داد و گفت کلانتری سعی خواهد کرد بیش از پیش باعث جلب رضایت ساکنین شود.
لازم به ذکر است که مسجد امام حسن مجتبی (ع) به مناسبت هفته دفاع مقدس در قالب یک جلسه پرسش و پاسخ میزبان برخی از مسئولان محلی و حجت الاسلام رسایی نماینده تهران بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =