بزرگداشت هفته بسیج از سوی پایگاه شهید همرنگ

خط روشن
بدون دیدگاه

بزرگداشت هفته بسیج در مسجد امام حسن مچتبی علیه السلام مشیریه به میزبانی پایگاه شهید مجید همرنگ و با سخنرانی استاد عموزاده کارشناس ارشد مسائل سیاسی در باب تفکر بسیجی و ارائه تحلیل پیرامون مسائل سیاسی برگزار شد.

بزرگداشت هفته بسیج در مسجد امام حسن مچتبی علیه السلام مشیریه به میزبانی پایگاه شهید مجید همرنگ برگزار شد.  در این مراسم پس از قزائت آیاتی از کلام الله مجید استاد عموزاده کارشناس ارشد مسائل سیاسی به ایراد سخنرانی در باب تفکر بسیجی و ارائه تحلیل پیرامون مسائل سیاسی روز پرداخت.

عموزاده در این مراسم پیرامون ویژگیهایی تفکر بسیجی گفت: زمان دفاع مقدس بسیبجی ها نگفتند ببینیم چه می شود یاعلی گفتند و عشق آغاز شد. در انقلاب بسیجی ها استخاره نگرفتند، مسائل را مولوی و ارشادی نکردند. نگفتند ببینیم حرف امام مولوی است یا ارشادی . پیام که از امام رسید گفتند چشم.

وی ادامه داد: وقتی که فتنه ۸۸ شروع شد، بعضی از خواص چرتکه انداختند که ببینیم چه می شود، اما بسیجی ها چرتکه نینداختند. گفتند ما علی زمانمان را تنها نمی گذاریم. ۹ دی حسین حسین گفتند و از رهبرشان دفاع کردند.

این استاد مسائل سیاسی پیرامون شرایط سیاسی امروز منطقه گفت: آمریکا امروز در منطقه ما سرش به سنگ خورده است، خیلی در منطقه ما هزینه کرده اند اما بهره نگرفته اند. اسرائیل قبل از انقلاب ما وسعتش پنج برابر شد اما بعد از انقلاب یک وجب هم بزرگتر نشد گه این ثمره نفس امام بود. وی افزود: آمریکایی ها به اسم مبارزه با تروریسم افغانستان و عراق را گرفتند اما طرفی نبستند، دقیقا همانطور که آقا فرموده بودند آمریکایی ها به نفع ما طالبان وصدام را از بین بردند.

عموزاده شرایط امروز ایران را در جهان ممتاز دانست و تاکید کرد: شما امروز ببینید اولین جایی که مقامات عراقی سفر می کنند جمهوری اسلامی است و حاضرند تمام منافع ما را در نظر بگیرند. البته ما منافع خاصی از عراقی ها نمی خواهیم بلکه می گوییم امنیت کشورها به هم گره خورده است. امروز آمریکایی ها هر کاری که می خواهند در عراق انجام دهند، ایران موافقت نمی کند و آمریکایی ها موفق نمی شوند.

وی پیرامون طرح و نقشه امروز دشمنان برای مقابله با جبهه اسلام گفت: طرح امروز دشمنان اختلاف میان شیعه و سنی است. آنها می بینند که امروز جمهوری اسلامی به تعبیر خودشان با نجابت چند پایتخت کشورهای منطقه را بدون خونریزی بدون سر بریدن، بدون جهاد نکاح در اختیار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه باید در برابر طرح دشمنان هوشیار بود افزود: برای این اختلافات داعش را خودشان به وجود آوردند، حمایت کردند، تسلیح کردند. امروز می ترسند شکست داعش هم به نفع جمهوری اسلامی شود به همین علت به فکر شکست داعش افتاده اند. تمام کارشان اختلاف بین شیعه و سنی در منطقه ماست که متأسفانه برخی شیعیان افراطی هم با کارهای نادرست مثل قمه زنی آب به آسیاب دشمن می ریزند که گناه این ها از تکفیری ها کمتر نیست. همان نا نجیبانی که می گویند ما هفته وحدت نداریم بلکه هفته برائت داریم و مورد حمایت انگلیسیها هم هستند.

در پایان این مراسم از چند تن از بسیجیان فعال و نمونه پایگاه شهید همرنگ توسط امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام و فرمانده پایگاه تقذیر به عمل آمد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =