سانس های جدید سینما پامچال

محمد حسین جوادی بخش
بدون دیدگاه

آغاز اکران مارموز و دزد و پری ۲ در سینما پامچال

به گزارش خط روشن از دوشنبه مورخ ۱۸ دی اکران دو فیلم مارموز و دزد و پری ۲ در سینماپامچال اکران میشود و فیلم ملیونر میامی همچنان در پرده اکران باقی خواهند ماند .

لازم به ذکر است فیلم مارموز که درباره شخصی به نام قدرت با بازی حامد بهداد است که سودای رسیدن به نمایندگی مجلس را دارد همه روزه در دو سانس ۱۸ و ۲۰ اکران میشود. فیلم ملیونر میامی که قبلا درباره خلاصه آن توضیحاتی دادیم نیز همه روز در دوسانس ۱۶ و ۲۲ اکران میشود. فیلم دزدو پری۲ که داستان پدری رو نشان میدهد که خود را دانشمند فرض کردنه و ادعا دارد داروهایی برای رشد کودکان می سازد و وقتی بچه هایی را می ربایند این قرص ها معجزه میکند روزهای پنجشنبه و جمعه در دو سانس ۱۲ و ۱۴ اکران میشود

نکته مهم : رسالت سایت خط روشن | خبرگزاری محلی مشیریه و رضویه، انتشار اخبار محلیست و در مرحله اطلاع رسانی قضاوتی بر محتوا ندارد. فیلم هایی که در سینما پامچال مشیریه به روی پرده می روند، چه از نظر محتوا، چه از نظر بازیگران و مسائل مربوط به بازیگران، چه از نظر زمان پخش و …  در زمان اطلاع رسانی نه تایید می شوند و نه رد می شوند.
در مواردی خاص در “یادداشت” خاصی ممکن است فیلمی را توصیه کنیم و یا نقد کنیم. ضمن اینکه دوستان می توانند نظرات، پیشنهادات، انتقادات خود را در قسمت دیدگاه همین صفحه برای ما ارسال کنند تا به سمع و نظر مسئولان مربوطه برسد. نقد فیلم ها را نیز از قسمت “ارسال خبر” می توانید برای ما ارسال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + ده =