تصاویر همایش روز معلولان

محسن نصراللهی
بدون دیدگاه

همایشی به مناسبت روز معلولان برگزار شد.

به مناسبت روز جهانی معلولان همایشی در فرهنگسرای خاوران با حضور و همکاری مسئولان سرای محله مشیریهبرگزار شد. در این همایش مسئولان منطقه ای از جمله شهردار منطقه ۱۵، جناب آقای محمدی حضور پیدا کردند. تصاویر و باقی توضیحات را در ادامه ببینید.

در ابتدا سرود ملی ایران توسط گروهی از هنرمندان نابینا و ناشنوا اجرا شد. طی برنامه برخی از مسئولان محله در مراسم حاضر شدند. آقای محمدی شهردار منطقه ۱۵ تهران دقایقی را برای حضار صحبت کرد. آقای محمدی از این تریبون برای گزارش فعالیت های شهرداری در مورد معلولان و مطرح کردن مشکل تولید آلودگی های زیست محیطی استفاده کردند. نکته جالبی که ایشان به آن اشاره کردند این بود که به مناسبت سه شنبه های پاک امروز برای اولین بار از سامانه اتوبوس های تندرو یا BRT استفاده کردند و برایشان تجربه بسیار لذت بخشی بوده!

جناب آقای مهندس میرزاخانی از چهره های معروف و دوست داشتنی که از موسسان موسسه رعد هستند نیز در این همایش حضور یافتند و ایشان نیز دقایقی در مورد فعالیت های انجام شده طی سال ها مددرسانی و توانبخشی صحبت کردند. نکته ای که ایشان به آن اشاره موکدی داشتند این بود که این میزان فعالیت اصلا کافی نیست و باید وقت و توجه بیشتری برای این مهم گذاشت.

در طی برنامه چند ویدئو کلیپ از فعالیت های موسسه رعد و فعالیت های شهرداری در مورد معلولان پخش شد. یک خواهر و برادر نابینا نیز اجرای دکلمه و موسیقی داشتند که مورد توجه حضار قرار گرفت. قرار بود همایش حال و هوای جشن داشته باشد اما مدت کمی به اجرای برنامه های شاد اختصاص داده شد.

در پایان به برخی از معلولان فعال و کارآفرین جایزه اهدا شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =