محمدی شهردار منطقه 15

آقای محمدی، از تلاش شما تشکر می کنیم

محسن نصراللهی
بدون دیدگاه

مسئولی که در ایام نوروز به جای سفر کیش و قشم و اروپا، کار و تلاش می کند و به مشکلات رسیدگی می کند، مردم را خوشحال و امیدوارتر می کند.

ایام نوروز که می رسد برخی از مسئولین کشور از جمله هیئت دولت تصمیم می گیرند به مشکلات کیش و قشم رسیدگی کنند و حتی اگر سیل و زلزله ای هم رخ دهد، حس خدمت به مردم کیش و قشم را نمی تواند از دل این بزرگواران خارج کند. ما از لبخند آقای رئیس جمهور موقع سوار شدن هواپیما خوشحال شدیم و غم و داغ غرق شدن بخش های مختلف کشور از دلمان خارج شد. البته که برنامه های دولت در این سالهای اخیر و مدیریت استثنایی و توجه نکردن به هشدارهای چند مهندس بی سواد کمک کرد که این حوادث حداقل خسارت را در پی داشته باشد. ممنون آقای رئیس جمهور، ممنون آقای وزیر کشور (که موقع پاسخگویی در برنامه زنده تلویزیونی دیگر گوشتان نمی شنود)، مثل همیشه گل کاشتید.

اما برخی مسئولان را دیدیم که در این ایام مثل بقیه حس خدمت به مناطق دیگر بهشان دست نداده و در همانجا که بودند ماندند و شاید در نوروز بیشتر هم فعالیت کردند. بنده به عنوان یک شهروند تهرانی ساکن منطقه ۱۵ محله مشیریه، از اینکه دیدم آقای شهردار محمدی شخصا از برنامه ها و خدمات شهرداری در ایام نوروز بازدید می کنند و مسیل ها و آبگیر ها را بررسی می کنند خوشحال شدم و احساس کردم شاید امیدی باشد که آقای محمدی بعدها به مشکلات مهم منطقه ما هم رسیدگی کنند. در کل آقای محمدی از شما تشکر می کنم.

 

Deepi version

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =