مشیریه، پارکینگ خاورها

محسن نصراللهی
بدون دیدگاه

صبح زود با انرژی و سرحال از خانه بیرون می روید و همین که می خواهید نفس عمیقی بکشید، یک خاور با کلی سر و صدا و دود، آهسته از مقابل شما رد می شود …

به گزارش خط روشن؛ سالهاست هر مسئولی که وارد مشیریه می شود، با اعتراض شدید اهالی نسبت به رفت و آمد بیش از حد خودروهای سنگین مواجه می شود. ترافیک خاورها و کامیون ها از یک طرف، پارک کردن در هر کوچه و خیابانی از طرف دیگر موجبات نارضایتی اهالی را فراهم آورده است. سر و صدا، آلودگی هوا، کاهش دید برای رانندگان و عابران از جمله عوارض حضور خاورها در شهرکمان است. هر چند وقت یک بار نیز حادثه ای دلخراش اتفاق می افتد که ناراحتی و نارضایتی مردم را بیشتر و بیشتر می کند. متاسفانه با وجود پیگیری های انجام شده توسط برخی مسئولان محله در طی سالهای اخیر نتیجه ای حاصل نشده و رانندگان به هیچ وجه رضایت نمی دهند که از پارکینگ مخصوص (که بزرگترین پارکینگ خودروهای سنگین است) استفاده کنند.

سوال: آیا مسئولان باید همیشه با روی خوش و با خواهش و تمنا از مسببان نارضایتی مردم کار را جلو ببرند؟ آیا همین که فرد خاطی رضایت به همکاری نداد باید پیگیری را متوقف کنند و مهر ختم به پرونده بزنند؟ آیا شهرداری با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی نمی تواند این مسئله را به راحتی حل کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یازده =