مشیریه، پارکینگ خاورها

محسن نصراللهی
2 دیدگاه

صبح زود با انرژی و سرحال از خانه بیرون می روید و همین که می خواهید نفس عمیقی بکشید، یک خاور با کلی سر و صدا و دود، آهسته از مقابل شما رد می شود …

به گزارش خط روشن؛ سالهاست هر مسئولی که وارد مشیریه می شود، با اعتراض شدید اهالی نسبت به رفت و آمد بیش از حد خودروهای سنگین مواجه می شود. ترافیک خاورها و کامیون ها از یک طرف، پارک کردن در هر کوچه و خیابانی از طرف دیگر موجبات نارضایتی اهالی را فراهم آورده است. سر و صدا، آلودگی هوا، کاهش دید برای رانندگان و عابران از جمله عوارض حضور خاورها در شهرکمان است. هر چند وقت یک بار نیز حادثه ای دلخراش اتفاق می افتد که ناراحتی و نارضایتی مردم را بیشتر و بیشتر می کند. متاسفانه با وجود پیگیری های انجام شده توسط برخی مسئولان محله در طی سالهای اخیر نتیجه ای حاصل نشده و رانندگان به هیچ وجه رضایت نمی دهند که از پارکینگ مخصوص (که بزرگترین پارکینگ خودروهای سنگین است) استفاده کنند.

سوال: آیا مسئولان باید همیشه با روی خوش و با خواهش و تمنا از مسببان نارضایتی مردم کار را جلو ببرند؟ آیا همین که فرد خاطی رضایت به همکاری نداد باید پیگیری را متوقف کنند و مهر ختم به پرونده بزنند؟ آیا شهرداری با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی نمی تواند این مسئله را به راحتی حل کند؟

Deepi version

2 دیدگاه برای "مشیریه، پارکینگ خاورها"

شما هم دیدگاهی ارسال کنید.
  1. محمد شاکری

    مردم دیگه خسته شدن چرا مسیولان کاری نمیکنن

    • سلام. با عرض پوزش خدمت برخی مسئولان دلسوز باید گفت بی کفایتی مسئولان مربوطه دلیل اصلی این موضوع هست چرا که پیگیری های لازم و جدی صورت گرفته ولی این مورد نیز مثل مشکلات دیگر محله ابتر مانده. البته دلیل مهم دیگر خود مردم محله بخصوص راننده کامیون ها هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =