گوشت مغولی

مشکل ساز شدن نحوه توزیع گوشت مغولی

بهزاد وثیقی
5 دیدگاه

دوست و آشنا، بدون صف و بدون محدودیت! شکایات خود را با خط روشن در میان بگذارید.

پس از افزایش قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ، ستاد تنظیم بازار گوشت و مرغی ارزان تر از قیمت رایج بازار را توسط فروشگاه های بزرگ و میادین میوه و تره بار عرضه می کند، در شهرک مشیریه فروشگاه جانبو و بازار میوه و تره بارِ متعلق به شهرداری، مسئولیت عرضه درست و به موقع و به اندازه این کالای اساسی را به عهده دارند.
اما متاسفانه از نحوه عرضه گوشت توسط این دو، اخبار ضد و نقیضی بدست ما می رسد، از عدم اعلام زمان به موقع عرضه و معطل ماندن دو ساعته مردم در صف و یا توزیع ناعادلانه توسط عرضه کننده و درگیری لفظی مردم با مسئول مربوطه، عدم توزیع کامل گوشت به مردم توسط عرضه کننده و…

شنیدن این اخبار پراکنده ما را بر آن داشت تا نسبت به این موضوع حساس تر شویم و اخبار و اتفاقات مربوطه را دقیق تر پیگیری کنیم.
از این رو از هر کدام از اهالی محل تقاضا داریم درصورتی که با مواردی که گفته شد مواجه شده اند و شاهد و ناظر ماجرا بوده اند و هرگونه اعتراضی به نحوه اجرای این طرح دارند ما را در جریان قرار داده و نظر خود را جهت انتشار برای ما ارسال نمایند.

Deepi version

5 دیدگاه برای "مشکل ساز شدن نحوه توزیع گوشت مغولی"

شما هم دیدگاهی ارسال کنید.
 1. ۲ شب پیش یکی از آشناها رو دیدم، ۱۶ کیلو گوشت گرفته بود. پرسیدم از کجا گرفتی؟ گفت دوستم تو فلان جا گوشت پخش می کرد واسه من کنار گذاشته بود.

 2. دو هفته پیش رفتم گوشت مرغ از بازار تره بار مشیریه بگیرم، گفتند ساعت دو و نیم میاد، تا ساعت ۳ منتظر بودم و بقیه مردم هم همینطور، هرچه پرس و جو میکردیم خیلی سر سری و سربالا و با بی اعتنیایی ( که انگار بی ارزش ترین چیز وقت مردم و عزت مردم باشد )جواب میدادن که شاید بیاد شاید نیاد!
  من که دیگه تو اون صف نموندم، ولی شنیدم که گوشت مرغ ساعت ۵ رسید! مردم، زن و بچه و پیر و جوون دو ساعت و نیم تو صف موندن تو هوای سرد زمستونی!
  و تو این دو ساعت و نیم اون کارمندی که مسئول پخش گوشت بود یه تماس نگرفت که مردم رو از بلاتکلیفی در بیاره، و اصلا برایش مهم هم نبود.
  مردم هم معترض بودند و مستأصل و میگفتند نمی دونیم باید به کی اعتراض کنیم….. اگه مسئولین محله مثل شورا یاری و… به این موضوع رسیدگی نکنند، این روند در روزهای دیگه هم ادامه پیدا خواهد کرد.

  • سلام. با تشکر از شما بابت درمیان گذاشتن مورد پیش آمده، سعی می کنیم در روزهای آینده حضوری و یا با تماس تلفنی این مسئله را پیگیری کنیم.

 3. چند روز قبل مادرم رفته بود فروشگاه جانبو، گوشت قرمز عرضه میشد.
  تو صف گوشت چندتا خانم به فروشنده بخاطر توزیع ناعادلانه گوشت اعتراض میکنند، مسئول عرضه با قلدری میگوید به هیچ کس مربوط نیست و… و بحث و جدل از این بالاتر نمی رود. قطعا اگر من بجای مادرم آنجا بودم به آن مسئول نشان میدادم که به چه کسی مربوط است!
  این را گفتم که مسئولین محلی پیگیر باشند تا قبل از ایجاد هر نوع تنشی این قبیل قضایا را فیصله دهند و با خاطیان برخورد کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =