تجلیل از تیم اطلس پارس جوان و بررسی مشکلات زمین چمن آزادگان

اسماعیل حافظی زاده
بدون دیدگاه

پنج‌شنبه عصر بود که به همراه چند تن از اعضای شورایاری و سرای محله برای تجلیل از تیم فوتبال اطلس پارس جوان و بررسی مشکلات زمین چمن پارک آزادگان راهی آنجا شدیم…

به گزارش خط روشن؛ پنج‌شنبه عصر بود که به همراه چند تن از اعضای شورایاری و سرای محله برای تجلیل از تیم فوتبال اطلس پارس جوان و بررسی مشکلات زمین چمن پارک آزادگان راهی آنجا شدیم.

بازیکنان رده های سنی نوباوگان و جوانان تیم اطلس پارس جوان در زمین چمن بزرگ آزادگان در حال تمرین بودند که البته به گفتۀ آقای جعفر رضایی سرپرست و مربی تیم بخش دیگری از بازیکنان در زمین چمن پارک بنفشه تمرین می‌کنند.

 

 

در ابتدا آقای مهدی عباسی از اعضای هیئت رئیسۀ شورایاری محله به بیان نکاتی برای نوباوگان پرداخت که مهمترین آن‌ها توجه بیشتر به درس و قدردانی از پدر و مادر و احترام گذاشتن به آن‌ها بود.

 

 

در ادامه نیز به پاس زحمات کادر فنی تیم اطلس پارس جوان، هدیه و لوح تقدیری به یادبود به برادران رضایی، مربیان این تیم، اهدا شد.

 

 

در ادامه آقایان عباسی، میرزایی، خلیلی و ادیب‌نیا، اعضای شورایاری محل و خانم امامی، مدیریت سرای محلۀ مشیریه، به بررسی مشکلات زمین چمن آزادگان پرداختند.

 

 

آقای رضایی مشکلات زمین را مشکل نور و کم بودن تعداد پروژکتورهای زمین و خرابی بخشی از آن‌ها، خرابی و استهلاک کانکس‌های مستقر در اطراف زمین، نداشتن آبخوری و مشکل آب برای سرویس‌های بهداشتی، مشکل نگهداری تیرک‌های متحرک، مستهلک شدن زمین و نیاز جدی برای ترمیم آن برشمرد. آقای رضایی در ادامه افزود به دلیل این مشکلات زمین چمن آزادگان که از لحاظ ابعاد نیز دقیقاً مطابق با استانداردهای فوتبال است، تنها در ردۀ سنی نوجوانان میزبان مسابقات فوتبال است و با توجه به تعطیلی زمین شهرک رضویه، در صورت استقرار دو سازه و تجهیز سرویس بهداشتی و ترمیم چمن، این زمین می‌تواند میزبان مسابقات لیگ برتر تهران باشد.

 

 

در آخر نیز آقای رضا حسین خلیلی از اعضای شورایاری مشیریه مطالبی در خصوص ضرورت توجه به سه اصل تحصیل، تهذیب و ورزش پرداخت. وی با بیان مثال‌هایی از بازیکنان بااخلاق و تحصیل‌کرده از جوانان تیم اطلس پارس جوان که به تازگی در مسابقات لیگ برتر حوزه جنوب شرق به مقام قهرمانی رسیده و به لیگ دسته دو تهران صعود کرده‌اند، خواست که در کنار ورزش به مسائل اخلاقی و تحصیل نیز اهتمام داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/
Deepi version

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 7 =