مانور اطفای حریق مشیریه

مانور اطفای حریق و تخلیه اضطراری

خط روشن
بدون دیدگاه

ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۵ با مشارکت عوامل آتش نشانی ایستگاه ۷۸ مشیریه ،هلال احمر و اورژانس ، پلیس راهور و کلانتری ۱۶۹ مشیریه مانور اطفای حریق در بازار گل امام رضا علیه السلام برگزار کرد.

چهارشنبه ظهر، ۲۵ مهرماه، برای ایجاد آمادگی و هماهنگی هر چه بیشتر بین نیروهای حوادث، مانور اطفای حریق و تخلیه اضطراری در بازار گل امام رضا علیه السلام برگزار شد.

جناب آقای صدیف (شهردار ناحیه ۴ منطقه ۱۵) و تیم همراه، جناب آقای واقعی (رئیس کلانتری) و سرگرد محمدی و چند تن دیگر از نیروهای کلانتری ۱۶۹ مشیریه، پلیس ۱۱۰، نیروهای هلال احمر و اورژانش مشیریه از اولین گروه هایی بودند که در مانور حاضر شدند. بلافاصله بعد از شروع مانور با آتش نشانی تماس گرفته شد و عوامل ایستگاه ۷۸ آتش نشانی مشیریه در کمتر از ۵ دقیقه در صحنه حضور یافتند و عملیات اطفای حریق را آغاز کردند.

همزمان نیروهای هلال احمر و اورژانس مشیریه به مصدومان سناریو رسیدگی کردند. مصدومیت ها از نوع شکستگی و سوختگی بود.

نیروهای انتظامی در تمامی صحنه ها حضور داشتند و به رسیدگی و تهیه گزارش مشغول بودند. در غیاب پلیس راهنمایی و رانندگی راهور، عوامل کلانتری ۱۶۹ مشیریه و پلیس ۱۱۰ به قسمت سناریو تصادف رسیدگی کردند. در مرحله بعدی سناریو، درگیری و نزاع خیابانی نیز با اجرای عملیات توسط نیروهای کلانتری ۱۶۹ مشیریه و پلیس ۱۱۰ به پایان رسید.

عوامل شهرداری آخرین بخش مانور را عهده دار بودند و به پاکسازی محل و جمع آوری آنچه از آتش باقی مانده بود پرداختند.

پس از پایان مانور، بازار گل به فعالیت های معمول خود ادامه داد و جلسه ای بین گروه های حاضر برای ارزیابی “مانور اطفای حریق و تخلیه اضطراری” برگزار شد. در حین جلسه پلیس راهور در محل مانور حاضر شد.

 

تصاویر زیر توسط خبرنگار خط روشن از “مانور اطفای حریق و تخلیه اضطراری” تهیه شده است.

 

Deepi version

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دوازده =