۲۴ بهمن زمان برگزاری انتخابات شورایاری‌ها

خط روشن
یک دیدگاه

مرتضی طلایی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به آخرین برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخابات شورایاری‌ها، اظهار داشت: تمام اقدامات لازم از سوی شورای شهر تهران صورت گرفته است.

مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به آخرین برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخابات شورایاری‌ها، اظهار داشت: تمام اقدامات لازم از سوی شورای شهر تهران صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: نرم‌افزارها و سخت‌افزارها جهت برگزاری انتخابات پیش‌بینی شده است به طوری که شورای شهر تهران به تمامی وظایف خود در این بخش عمل کرده است.

طلایی ادامه داد: چنانچه تکلیف دو موضوع مشخص شود، انتخابات شورایاری‌ها طبق زمان‌بندی پیش‌بینی شده (۲۴ بهمن) برگزار خواهد شد.

نایب رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: اصلاح آئین‌نامه شرایط داوطلبان در جلسه آتی شورای شهر تهران در دستور کار شورا قرار خواهد گرفت که پس از تصویب این آئین‌نامه اقدامات بعدی جهت برگزاری انتخابات انجام می‌گیرد.

وی افزود: ستاد شورایاری‌ها و شورای شهر تهران زمان برگزاری انتخابات را به فرمانداری و هیأت نظارت پیشنهاد داده است که در صورت موافقت این دوستان، این انتخابات در زمان اشاره شده برگزار می‌شود.

طلایی ادامه داد: به نظر می‌رسد با توجه به مطالعات صورت گرفته و زمان پیشنهادی از سوی شورا، فرمانداری و هیأت نظارت نیز مشکلی را در خصوص زمان انتخابات ندارند و امیدواریم این انتخابات پرشورتر از انتخابات گذشته برگزار شود.

نایب رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: امیدواریم در سال آینده فعالیت شورایاری‌ها با نیروهای جدید آغاز شود و بتوانیم پیشرفت قابل توجه‌ای را در حوزه مدیریت شهری و همکاری این دوستان داشته باشیم.

وی در خصوص نحوه برگزاری انتخابات نیز، گفت:‌این انتخابات به دو صورت  سنتی و مکانیزم برگزار خواهد شد، ضمن اینکه ستاد شورایاری‌ها بنا دارند جلسه هماهنگی را فی‌مابین شهرداران مناطق با سایر دستگاه‌ها برگزار کند.

طلایی در پایان گفت: زمان ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورایاری‌ها از ۱۵ دی خواهد بود که بزودی در این زمینه اطلاعیه‌هایی منتشر خواهد شد.

یک دیدگاه برای "۲۴ بهمن زمان برگزاری انتخابات شورایاری‌ها"

شما هم دیدگاهی ارسال کنید.
  1. سلام. قالب هاي خيلي بهتري رو مي تونستيد استفاده كنيد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =